בסיעתא דשמייא – יי – אז מה היה לנו

נראה שהשנה שחלפה לימדה אותנו המון, התחלנו לפני ימים מספר את הסגר השלישי ונקווה שאוטוטו הכל יהיה כבר מאחרינו. כיוון שהאתר שלי עוסק רובו ככולו באמנות שאני ב"ה מייצרת אז גם השעורים שהיקום שלח אלינו יראו בהקשר האמנותי. ובכן אחד הדברים שסיגלתי לי זה להגיד את מזמור לתודה, מתוך ידיעה ברורה שאין מובן מאליו. ישנם הרבה מצבים של קושי שבהם איך אומרים "אני מרימה עיני לשמיים" ואומרת קודם כל מזמור לתודה, להזכיר לעצמי של מי הכל. ברור שגם האמנות שלי היא מתנה מהקב"ה ואני בהחלט משתדלת שעבודה שאני עושה , תהיה בעלת זיקה לבורא, לא משהו בדיעבד כאילו יש יצירה ועכשיו נחפש משהו קשור בתורה, אלא ההפך קודם כל יש את הבורא והיצירה שלי מעידה על כך. היצירה היא כלי השרת. אתם יודעים ישנם הרבה עיסוקים בעיקר בתחומי הטיפול האלטרנטיבי, שהמטפל/ת מבקשים שהבורא יסייע בידם, וכן גם אני מבקשת סיוע בעבודתי , כך שבאמת התקופה הלא פשוטה שעברנו כולנו אצלי יצרה את העמקת החיבור הזה. אגב זה לא אומר שאין לי קשיים ומהמורות בדרכי, ממש לא אלא שאני משתדלת לצעוד בנתיב שנקרא יותר אמונה בבורא, ולהשתדל להחיל את זה באמת על הכל כולל עבודתי האמנותית. לא פשוט אבל אפשרי. מקווה להמשיך בדרכי זו ושאולי משהו בדברי אלה היה לכם לעזר .

בעניין שונה, הבטחתי לפרסם בבלוג חברה בשם סברינה, בחורה מקסימה מפרדס חנה שמכינה סושי מהמם. סברינה תשמח לקבל הזמנות לסושי בטלפון 052-6132569, אז סברינה בהצלחה, לכי על זה.

ומעניין לעניין באותו עניין , קראתי מתכון מהמם לספינג' {שבועון הדרך}, רק מה הספינג' כידוע נוטף שמן ואת זה לא רציתי, אז רק שיניתי את כמות הקמח / ותערובת הקמחים וקיבלתי פיתות פרנה משגעות, ואפילו הוספתי עוד קצת קמח לפרנה ויצקתי לתבנית מאפינס וקיבלתי מאפינס דמוי פטריות ענקיות. המתכון לפרנה : 4 כוסות קמח {1 שיפון/מלא/כוסמין} 3 קמח לבן רגיל, 1 כף שמרים יבשים, 2 כפות סוכר, 5 כפות שמן, 2 כוסות מים פושרים. לערבב הכל לבלילה חלקה {יוצא קצת דביק}, ואחרי כן להוסיף כף מלח. להתפיח בסביבות שעה וחצי. : אגב קמח כוסמין/שיפון/מלא סופחים יותר מים לכן הבצק לא אמור להיות מוצק אלא מדיום, דביק. לחמם מחבת קטנה במעט שמן, לצקת משהו כמו מצקת וחצי בצק , להרטיב את הידים במים ולשטח את הבצק במחבת, מטגנים משני הצדדים. ווואלה, יש פיתות פרנה מדהימות.

ולסיום , למשפחת פולארד היקרה , ברוכים הבאים לארץ ישראל. הי"ו אתכם אמן

עד כאן לעכשיו. תודה לכולכם

שתפו פוסט זה -

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
פוסטים נוספים:

בין אמונה לגאולה

ראשית הנני מודה לקב"ה על הזכות לכתוב , ולהביע את דעתי, ובכלל יש משהו שאיני מודה לך מלך מלכי המלכים ? הכל אתה והכל ממך

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן