בין אמונה לגאולה

ראשית הנני מודה לקב"ה על הזכות לכתוב , ולהביע את דעתי, ובכלל יש משהו שאיני מודה לך מלך מלכי המלכים ? הכל אתה והכל ממך והכל אליך. אוהבת אותך. ביתך נחמה.

ועוד משהו חשוב ביותר, חייבת להודות שאינני צדיקה, לענ"ד אינני, אז בלי קטלוג כזה או אחר ובלי צפיות גדולות. סה"כ בגדול אוהבת את הקב"ה, חושבת שהמתנה הכי אדירה עלי אדמות היא האמונה , והלוואי שתזרום בדמי ובדמם של כל אשר לי , ותזרום בדמם של ילדיי וכל אשר להם, משפחתי וכל אשר להם וכולנו כל עם ישראל בארץ ובעולם. אמן כן יהא רצון.

רכישת האמונה שתזרום בדם, היא לעבור על מכשולים כבדים, קודם כל להמליך את הקב"ה , שאין עוד כלום מלבדו. ממש בתוך הלב, בנשמה, במוח, שהאמונה תהיה הרפלקס הראשוני.

דבר נוסף להאמין שהבורא רוצה בטובתי יותר ממה שארצה אי פעם, וכל מה שקורה נועד להביא אותי אל היעד והמטרה הזו. בין מדובר בתיקון אישי, בין מדובר בשליחות, בין בכל מכל כל.

הדבר המשלים הוא שהקב"ה אוהב אותי יותר ממה שאני מסוגלת לדמיין, בגדול מלכות הקב"ה היא מלכות של אהבה עצומה. אני סוקרת את מהלך חיי ולמרות שלכאורה חויתי א, ב, ג, וכו' ארועים אלה הם כלים, להביא אותי אל המקום הזה הנוכחי, רגע לפני הגאולה, לפני התגלות משיח בן דוד, לכתוב כמיטב יכלתי ולתרום ככל יכלתי, למרות הכל.

אני מאחלת לכולנו אהבה, יראת שמים , ואמונה בלב ובנפש במלך מלכי המלכים. אמן כן יהא רצון.

בין אמונה לאמנות – ישנה תוכנה חינמית מדהימה שנקראת קירטה 

Krita, זו תוכנה שמתכתבת גם עם הפוטושופ , כשמסיימים עבודה עם הקירטה לדוגמא, לוחצים על file ולאחר מכן שולחים ב export  ויש כך מבחר אפשרויות לפתיחת הקובץ בפוטושופ.  אחד הקבצים הנוחים לעבודה הוא  jpg  שעובד גם עם הקירטה וגם עם הפוטושופ.  אפשר להגיע לתוצאות יפהפיות בשילוב העבודה וכדאי לנסות.  משהו נוסף שמקיש גם לנושא האמונה, אין דבר אפילו זניח ככל שיהיה שאינו נחשב, או שאי אפשר להשתמש בו.  הכוונה היא שלפעמים עבודה שעושים היא לא בדיוק הכי מוצלחת, אבל אם ניקח את העבודה הזו וניתן בה עיבוד מחודש, גימוחר שונה, כיתוב או כל אלמנט אחר, אפשר שהעבודה הזו תפתיע בגדול.  גם כדאי לנסות.  

וזהו להפעם.  מקווה שהיתי לעזר.

תודה לכולם.

 

 

שתפו פוסט זה -

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
פוסטים נוספים:

בין אמונה לגאולה

ראשית הנני מודה לקב"ה על הזכות לכתוב , ולהביע את דעתי, ובכלל יש משהו שאיני מודה לך מלך מלכי המלכים ? הכל אתה והכל ממך

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן