בסיעתא דשמייא – יי – להתבונן

מילים מתחבטות / והגודש רב / מבקשות מוצא / ולבסוף ב"ה גם נמצא / אל יאוש תאמר הנשמה / הכל ממנו יתברך / והכל באמת באמת לטובה. לעיתים ישנם כל כך הרבה מילים שמבקשות לצאת, ונוצרת איזשדהי תקיעות, צוואר בקבוק כזה. אז על מנת לשחרר ולהשתחרר ממגבלה זו אפתח בתודה ענקית לקב"ה על הכל, ושלא תצא תקלה על ידי . על שמסלול חיי שהתווה לי מלך מלכי המלכים מלמד אותי אמונה באופן שיטתי, אמונה ללא עוררין, {קשה ולא פשוט, אבל אפשרי} תודה. אגב למדתי לשחרר מה ששלי שלי, ומה שלא לא. רציתי לכתוב משהו ושכחתי מה זה, אז במצב הרגיל זה אוף נו באמת, למה ? ולנסות לחפור ולדלות בכוח את הרעיון. במצב הנוכחי של לימוד אמונה זה , מה שהקב"ה רוצה שאכתוב זה מה שאכתוב. מה שנכון, הכי נכון לי כעת וכרגע זה מה שכתבתי עד כה. זו אמונה. אני במקום ובזמן הכי נכון עבורי, שלא לדבר על כך שהכל באהבה ענקית ממלך מלכי המלכים. אז הנה אתם רואים שכחתי את X ומצאתי את מה שהיתי צריכה הלכה למעשה.

בתחום האמנות , אשמח לשתף אתכם בטכניקת עבודה שהיא לענ"ד מהממת. ראשית אציין שמבחינת החומרים יש צורך בכמויות של חומרים. בבלוג הקודם לא ציינתי את אותם מקומות שאני קונה בהוזלה ולהלן התיקון לכך: מקס סטוק – ששם אני נוהגת לקנות קנבסים, לוחות עץ וצבעי אקריליק, ועוד המון חומרים שאני משלבת בעבודתי. ארט דיפו – ששם אני נוהגת לקנות את הפרינג מדיום , שמן סליקון, תרסיס לכה מבריקה ובכלל ציוד מקצועי ליצירה. ודן דייל גם כן רשת מוזלת שכדאי לקנות שם. העבודה שהיום עשיתי היא יצירה לא מאורגנת מראש, לא תכננתי ממש שום דבר במיוחד, פשוט עשיתי נסיון באיך זה לזרוק צבע. יש לי בקבוקים יחסית גדולים שבהם הכנתי צבעי אקריליק מדוללים עם מעט מים. לקחתי חצי בקבוק פורינג והוספתי לפורינג חצי בקבוקון שמן סליקון. עכשיו לכל צבע שמלאתי בבקבוקים הוספתי מהפורינג עם הסליקון. אגב הפורינג לענ"ד טוב יותר לשמוש מדבק לבן { שיש מי שמחליף בינהם}, וקיבלתי מבחר גוונים מוכן לשימוש. חשוב שהצבעים לא יהיו דלילים מידי ולא סמיכים מידי. מנערים היטב את הבקבוק וצריכה להיות תחושה של טיפה כבדות . העבודה עצמה היתה מרתקת , שפכתי פשוט גוונים ושיחקתי עם השפכטל, בתנועות לכל הכיוונים. בצילום אפשר לראות התנועות, את הזרימה. לא משהו ממש מעובד אלא משהו כייפי ויחסית חופשי. לאחר מכן טיפה ייבשתי את היצירה בתרסיס ללא צבע שאפשר לקנת בכל טמבוריה והתרסיס פשוט פתח את הגוונים לבועות { אפקט הפורינג ושמן הסליקון }, ומכאן העבודה פשוט יכולה להיות בפני עצמה, או כסקיצה לליטוש, או כחומר גולמי כלשהו. ציינתי בתחילה שמדובר בכמויות של חומרים, ואכן כמויות הצבע יחסית גדולות. לא מדובר במשיכת מכחול , זה אפקט אחר לגמרי. עכשיו והיה ובתחילת העבודה יצרתם רקע ראשוני כלשהו, ועל גבי זה אתם שופכים את הגוונים הרצויים לכם, כשאתם עובדים עם השפכטל ומזיזים את הצבע לכאן או לכאן אז יש סבירות שתקבלו את הרקע הבסיסי, או אזכור מיוחד לרקע הבסיסי, וגם גם נוצרים שילובי גוונים חדשים, עיבוי צבע ואין גבול לדמיון של מה שניתן לעשות. אגב ממש לא משנה איך תצא היצירה לבסוף, אלא שהמשחק עם הגוונים, ההעזה לנוע מדפוסי עבודה הם מדהימים. הניצנוצים שנראים כאן הם משום הברק שיש לצבע וככה יצא הצילום. אז בנתיים זהו.

לבסוף אני מודה לישיבת המקובלים ברשב"י על כל התפילות שנשאו עבורי ועבור משפחתי. *וגם תודה לבנימין כהן – איש מחשבים ממודיעין, שהכיר לי את תוכנת הפוטו שופ, מה שבהחלט ביצע עבורי את המהפך המקצועי שבחיי. בני כהן מחשבים 050-5985125

אגב האתר שלי מלא בעבודות המחירים מפתיעים והמשלוח חינם. כדאי ביותר

תודה לכם ומקווה שעזרתי למישהו במשהו. נחמה

שתפו פוסט זה -

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
פוסטים נוספים:

בין אמונה לגאולה

ראשית הנני מודה לקב"ה על הזכות לכתוב , ולהביע את דעתי, ובכלל יש משהו שאיני מודה לך מלך מלכי המלכים ? הכל אתה והכל ממך

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן