בסיעתא דשמייא – יי – תקופה לא פשוטה

תחילה ברצוני לבקש שלא תצא תקלה תחת ידי בכל אשר אכתוב אעשה ואעלה, אמן , כמו כן הנני מבקשת להתנצל באם פגעתי במישהי או מישהו בעניין הספינג' כשכתבתי בבלוג הקודם שהוא נוטף שמן, מאז הספקתי לטגן מיני ירקות, גבעולי סלרי, גזר, חצילים, בטטות, פלפל חריף, גמבות, תפוחי אדמה, בקיצור המון טיגונים והמון שמן. אז כיוון שאין מקרה בעולם הנחתי שאולי נפגעו מדבריי והנה היום אני מטגנת ומטגנת. אז שוב אני מתנצלת. באמת.

בעניין האמונה , זהו אחד הנושאים שאני מרבה לכתוב עליהם ולהודות על האמת לענ"ד זה בעצם המפתח היחידי שיאפשר לנו לשרוד את התקופה הלא פשוטה הזו וזו הבאה. יש כל כך הרבה צרות והקורונה הזו על שלל המוטציות הקיימות לא הולכת להעלם עכשיו, אז מה עושים. לי אין שום תרופות פלא אלא שאני יודעת בוודאות שעלינו לחזק את האמונה בקב"ה , ראשית אין עוד מלבדו, אין עוד כח או מהות כלשהי שמניעה את הפרט או הכלל, רק מלך מלכי המלכים. הדבר השני הוא רוצה בטובתי ובטובתינו יותר ממה שנוכל לדמיין, הקב"ה מכיר ויודע מהו מקור נשמתינו, מהם התיקונים שאנחנו חייבים בהם ובדרך זו הוא מוליך אותנו. הדבר הנוסף שהקב"ה אוהב אותנו יותר ממה שאי פעם נאהב את עצמינו, או מישהו בכלל. שימו לב כמה נקודות אור יש בכל קושי , כמה חסד יש באור השמש, בגשם, בנשימה בכל. במתנות שהשם יתברך מרעיף עלינו כמו השבת, והאזכור הזה של השבת ממש לא מקרי. זו מתנה אדירה שלוואי ונעריך כראוי. בקיצור חסד השם ללא סוף. זו אמונה . איני אומרת שקל לקנות אמונה, זה בערך פרוייקט של חיים שלמים. כשלעצמי יש לי קשיים שלי, עליות ומורדות, וזה לא פשוט , אלא שהאמת זו אמת אין לי כל ספק שהאמונה היא באמת מפתח המסטר לכל, בריאות, מוטציות, איומי פנים, חוץ , פרנסה הכל. ממש כך הכל.

יש גם את נושא ההשתדלות האישית, אחד הדברים החשובים שנוגעים לקורונה זה שאנחנו חייבים לעשות את ההשתדלות שלנו, מה זה אומר השתדלות, לקבל את החיסון זו השתדלות שלנו, כל היתר, כל המוטציות, כל התסינים שלפני ואחרי וכו הם ביד הקב"ה. אנחנו אמורים לעשות את ההשתדלות שלנו ולבקש ממלך מלכי המלכים לסייע ביתר, כי אין זה ביכלתינו. אנחנו לא יכולים להתמגן במאת האחוזים, אנחנו לא יכולים להבטיח שום כלום במאת האחוזים, אנחנו יכולים רק לעשות השתדלות ככל יכלתינו, תפילה, צדקה, תשובה, התחסנות, תיקון מידות , אלה הם השתדלויות שלנו.

לסיום , העלתי כאן עבודה שברצוני לחלוק עמכם את הטכניקה שהשתמשתי בה. תחילה אני מציירת על גבי קנבס עם טושים בעוביים שונים. מדגישה קוים, מעבה, ממלאה חללים, בגדול יוצרת את קוי המסגרת של העבודה. עד כאן זו עבודה מאוד גולמית ואני מתייחסת לעבודה זו כאל סקיצה בלבד. את העבודה הזו אני מצלמת כמה וכמה פעמים, במרחקים שונים כדי לקבל תמונה הכי טובה. מעלה את קובץ התמונות למחשב, ולאחר מכן מדפיסה כמה עותקים על גבי ניר מבריק. דפים להדפסה תמונות מבריק, ככה זה נקרא. אגב הדפסה עדיף תמיד להשתמש באופצית הדפסה שמעלה את כל הציור ולא משמיטה חלקים . העניין הוא כזה כשאני מדפיסה כמה עותקים תמיד יש לי אפשרות לשחק עם מגוון האפשרויות , לעצב כך, לעטר אחרת, בעותק כזה להעלות עיגולים באחר קוים וקוקוים בקיצור, מגוון שלם של אפשרויות. זויות חדות בנקודות מפגש, בצמתי קוים אלה הם נקודות שבהם אני לרוב נוהגת לעגל, מעדנת את הקצוות, מאפשרת זרימה יותר נינוחה של קוים. אני משתמשת בעטי 0.5 ועובדת ממש בעדינות כדי לצייר כרצוני . בדף המבריק העט זורמת ממש בקלות, וישנם עטי 0.4 ואפילו דקים יותר כך שאפשר לבצע עבודות בדרגות עדינות ממש. איך אחותי קוראת לזה תרפיה. אכן כן. אז זהו. תהנו מקווה שתפיקו תועלת מכתיבתי וגם אשמח שתרכשו עבודות באתר.

בהזדמנות זו אנא התפללו בעבור * כפיר בן מזל לרפואה שלימה, בתוך כלל חולי ישראל. אמן ואמן כיה"ר

שבוע טוב, ושנתבשר בבשורות טובות אמן.

שתפו פוסט זה -

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
פוסטים נוספים:

בין אמונה לגאולה

ראשית הנני מודה לקב"ה על הזכות לכתוב , ולהביע את דעתי, ובכלל יש משהו שאיני מודה לך מלך מלכי המלכים ? הכל אתה והכל ממך

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן