בסיעתא דשמייא – תשפ"ב – תהא שנת פלאי בריאה.

מבקשת להודות לקב"ה על כל מה שחויתי ועדיין אני חווה, על כך שאינו עוזב אותי אף לרגע, ונמצא איתי ועם כל אחד או אחת אחרת בכל מקום ובכל עת. ברוך מלך מלכי המלכים שומע תפילה. בעניין האמונה, אינני אומרת שדרכי לאמונה זכה וטהורה היא בהישג ידי, ממש לא. יש לי לא מעט נפילות קשות, ואני מבקשת סליחה בשל הנפילות הללו, אבל אני בהחלט מודעת לנתונים אובייקטיביים שסביבי או שבהם אני חיה וכן טופחת לעצמי על השכם על מה שהשגתי עד כה. אמונה נקנית בהתנהלות יומיומית, כל הזמן, ואני מתבוננת במציאות וומה שאני רואה זה השתקפות של מקומי ביקום הזה. כאילו החיים האלה מורכבים מהמון חלקי פאזל שלפעמים אני בטוחה שהנחתי את החלק הנכון במקומו, אבל תכלס מתברר שטעיתי. איך אומר הרב שלום הרוש שליט"א …"אין יסורים ללא עוון"…וכיוון שזה כך אין לי ברירה אלא לפשפש בקרביי, להתבונן על עצמי באמת.

בעבר כבר כתבתי שהאמונה היא פרוייקט של חיים, אני אתייחס לעצמי, פרוייקט של חיי. להשיל מה שמיותר ומונע, ובאמת לבצע מהפך של חיים. אמן שאזכה אני וכל אשר לי ילדיי וכל אשר להם, משפחתי וכל אשר להם, וכולנו כל עם ישראל. אמן ואמן כיה"ר.

ולעניין אמנות שלא ניתק מאמונה.

העבודה האחרונה שהעליתי נקראית מלך, ומדוע ? מפני שכתבתי בסקיצה של העבודה הזו מלך, אבינו, מלכינו. שלושת המילים הללו הם סוג של המיית לב פרטית שלי. את ה"אותיות" עצמן כתבתי בואריאציה שזכיתי להשתמש בה כבר. **בפייסבוק העליתי את גירסת ה"אותיות" שבה אני מחליפה בעצם אותיות עבריות בתחליף ואגב כל מי שרוצה להשתמש בהם מוזמן. חופשי. אני מבקשת להסביר מדוע בחרתי להשתמש ב"אותיות" , זאת מפני שאני משחקת עם האותיות, מותחת, מעגלת, מעוותת, בקיצור כשהאותיות בעברית אינני מעוניינת לעשות זאת, ומבחינתי ה"אותיות" שכתבתי זה סוג של תחליף שאין לי בעיה להשתגע כרצוני בעבודה איתם.

אתם תראו את העבודה הזו בקטגורית הדפסים, ולא תאמינו שזה מה שנכתב, אתם מוזמנים לנסות וגם לשדרג את מלאי ה"אותיות " שלכם, לבקש סיעתא דשמייא וכוונה טובה ככל האפשר, אתם לא תאמינו מה אפשר להפיק.

לסיום , בחג השני של ראש השנה קראתי את הספר של שרי אריסון .."לממש את הטוב שבך"..והמסר העיקרי של הספר …"לחשוב טוב, לדבר טוב, לעשות טוב"..כמו שאמר בזמנו רבינו מנחם שניאורסון זצו"ל תחשוב טוב יהיה טוב. אז אני בהחלט מתגעגעת לרבינו מנחם מנדל שניאורסון, תודה על הספר שממקד מסרים, והלוואי שאזכה ונזכה כולנו.

שנה טוב ומבורכת וחתימה טובה.

ממני

שתפו פוסט זה -

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
פוסטים נוספים:

בין אמונה לגאולה

ראשית הנני מודה לקב"ה על הזכות לכתוב , ולהביע את דעתי, ובכלל יש משהו שאיני מודה לך מלך מלכי המלכים ? הכל אתה והכל ממך

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן