תקנון שימוש קניה ופרסום באתר CREATIVE ART

 

מטעמי נוחות נוקט התקנון בלשון זכר, ואולם כל הנאמר בו מתייחס לנשים ולגברים כאחד.

השימוש באתר על תכניו והשירותים הניתנים בו, מוצעים לך בכפוף לקבלתך את כל התנאים הכלולים בתקנון זה, ואין לעשות באתר או באמצעותו כל נזק לאתר או לזולת, או כל שימוש אחר למטרות בלתי חוקיות.

הגלישה באתר ו/או הרשמתך כמנוי לקבלת שירותיו, ו/או השתלבות זמנית כאורח בקטגוריית אמנים אורחים , ייחשבו להסכמה מצדך לתנאים אלה.     הנך אחראי באופן בלעדי לנכונות המידע אותו תפרסם או תעביר באמצעות האתר. הנהלת האתר אינה מקבלת על עצמה כל אחריות לפרסום ו/או לפרטים ו/או ליצירות שיוצגו על ידי אמנים אורחים.

הנהלת האתר רשאית להשעות, לחסום קניה , או להפסיק לאלתר את גישת הגולש לשירות או לא לאפשר המשך פרסום אמן אורח  אם יפר את תנאי התקנון.  כל זכויות הקניין הרוחני וזכויות היוצרים בקשר לאתר הם של הנהלת האתר, למעט עבודותיהם של אמנים אורחים.

אמנים אורחים הינם מפרסמים בלבד { דף אינטרנט אחד הכולל  את שמם ואפשרויות יצירת קשר עם ומספר יצירות  להציג באתר } ללא אפשרות מכירה באתר, ושמות האמנים האורחים ישתנו אחת לתקופה , וכן גלריית העבודות המוצגות.     כל היצירות  ייבחנו , יועלו ויפורסמו באתר  וכן תקנון האתר יעודכן מעת לעת רק על ידי  CREATIVE ART  .

הרישום באתר הוא לשימוש האישי והבלעדי של הגולש אשר אינו רשאי להעביר את הרשאת השימוש לאדם אחר כלשהו. חובה מיוחדת לדייק לחלוטין בכל הפרטים האישיים הנדרשים לצורך הרישום .

CREATIVE ART  אינה אחראית לתוכן מודעות, "באנרים" או לכל חומר פרסומי באתר. האחריות לכך על המפרסמים בלבד.   הימצאותם של קישורים ("לינקים") לאתרים אחרים אינם מהווים ערובה לתכנים באתרים אלה מבחינת מהימנותם, שלמותם, או מכל בחינה אחרת.

על התקנון יחול הדין הישראלי. סמכות השיפוט לגביו לבתי המשפט המוסמכים בתל אביב.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן